آموزش پداگوژی و مدیریت در آموزشگاه پیشکسوتان

آموزش پداگوژی و مدیریت در آموزشگاه پیشکسوتان

آموزش فشرده و تخصصی دوره آموزش پداگوژی (فنون و روش نوین تدریس) در آموزشگاه پیشکسوتان در میدان تجریش با شهریه 230000 و زمان آزمون فوری . آموزش پداگوژی در آموزشگاه پیشکسوتان برای گرفتن کارت مربیگری در آموزشگاه های فنی و حرفه ای با انتخاب کلاس در همه روزهای هفته و ساعات اداری و غیر اداری برگزار می شود. زمان آزمون در دوره مدیریت آموزشگاه ودوره پداگوژی آموزشگاه پیشکسوتان جهت دریافت کارت مربیگری فنی وحرفه ای بسیار سریع بوده و قابلیت ثبت نام آنلاین در دوره آموزشی پداگوژی و مدیریت آموزشگاه در پیشکسوتان از طریق سایت آموزشگاه پیشکسوتان میسر می باشد.این دوره برای کلیه متقاضیان دریافت کارت مربیگری سازمان آموزش فنی و حرفه ای اجباری بوده و دوره آموزشی روش های نوین تدریس(پداگوژی) از دوره های بروز و حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد که در آموزشگاه پیشکسوتان زیر نظر مرکز 8 زعفرانیه بصورت بسیار کارآمد وکامل در کنار دوره های مدیریت آموزشگاه و CBT آموزش شایستگی محور برگزار می شود. اما پداگوژی چیست؟ دوره آموزش پداگوژی شامل آموزش اصول و فنون و شیوه های نوین تدریس وتکنیک های طراحی طرح درس و سرفصل های آموزشی یک دوره آموزشی و برنامه ریزی آموزشی یک استاندارد درسی بر اساس چارچوب و مولفه های آموزش مهارت و تخصص می باشد.این دوره برای متقاضیان دریافت و یا تمدید کارت مربیگری از سازمان آموزش فنی و حرفه ای در همه حرفه ها و رشته ها الزامی می باشد.گواهینامه مهارت دوره پداگوژی مانند تمام گواهینامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای بین المللی بوده و از اعتبار بالایی در داخل و خارج از کشور برخوردار است.کلاس پداگوژی در آموزشگاه پیشکسوتان در روزها و ساعات مختلف و متنوع برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس پداگوژی با شماره های 22706966 و 22706967 تماس بگیرید.

آموزش طراحی لباس پیشکسوتان

کلاس مدیریت آموزشگاه نیز در کنار کلاس پداگوژی در آموزشگاه مدیریت پیشکسوتان برگزار می شود کسانی که متقاضی دریافت کارت مدیریت آموزشگاه هستند می توانند در دوره مدیریت آموزشگاه شرکت کنند تا بتوانند مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای باشند.شهریه کلاس مدیریت آموزشگاه در آموزشگاه مدیریت پیشکسوتان 200/000 تومان است و دانشجو پس از ثبت نام فورا امکان شرکت در کلاس و بلافاصله معرفی به آزمون دوره مدیریت آموزشگاه را خواهد داشت.کلاس مدیریت آموزشگاه در پیشکسوتان دوره ای فشرده و کوتاه مدت با ساعات متنوع تشکیل کلاس می باشد و دانشجو بلافاصله می تواند اقدام به دریافت کارت مدیریت آموزشگاه نماید.

آموزش طراحی لباس پیشکسوتانجهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس پداگوژی و کلاس مدیریت آموزشگاه با شماره های 22706966 و 22706967 تماس بگیرید.