مقالات

کلاس خصوصی طراحی لباس

افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که به طراحی لباس و ورود به دنیای مد و فشن و طراحی و دوخت بسیار علاقه مند هستند.
Rate this post

شاید یک سوال بیش از پیش ذهن شما را درگیر خود کرده باشد: کلاس عمومی یا کلاس خصوصی طراحی لباس؟ پاسخ دادن به این پرسش کار ساده ای نیست و به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد. با این حال، ما در این مقاله تلاش می کنیم تا با ارائه ی اطلاعاتی در خصوص تفاوت ها و انتظاراتی که از یک کلاس خصوصی طراحی لباس می توانید داشته باشید، به شما در تصمیم گیری کمک کنیم.

افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که به طراحی لباس و ورود به دنیای مد و فشن و طراحی و دوخت بسیار علاقه مند هستند. انواع آکادمی طراحی لباس، کنفرانس ها ی مد و پوشاک و کلاس های آموزشی طراحی لباس بسیار زیادی نیز به منظور پاسخگویی به این نیاز و علاقه روز افزون در سراسر جهان و از جمله ایران، مشغول به کار هستند و در حیطه های مختلف دنیای مد، آموزش های مختلف دوره های مد را در اختیار هنرجویان و علاقمندان رشته طراحی لباس قرار می دهند. اگر شما نیز به طراحی لباس علاقه مند باشید و تمایل داشته باشید تا آن را به صورت حرفه ای دنبال کنید، پیدا کردن بهترین کلاس طراحی لباس و شیوه ی صحیح آموزش طراحی مد و لباس یکی از دغدغه های شما خواهد بود. در چنین شرایطی و در میان تمامی پرسش های بی پاسخ و چالش برانگیزی که ممکن است با آن روبرو باشید، شاید یک سوال بیش از پیش ذهن شما را درگیر خود کند: کلاس عمومی طراحی لباس یا کلاس خصوصی طراحی لباس؟ پاسخ دادن به این پرسش کار ساده ای نیست و به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد. با این حال، ما در این مقاله تلاش می کنیم تا با ارائه ی اطلاعاتی در خصوص تفاوت ها و انتظاراتی که از یک کلاس خصوصی طراحی لباس می توانید داشته باشید، به شما در تصمیم گیری نهایی کمک کنیم.

کلاس خصوصی طراحی لباس

آری یا خیر !!!

چرا انتخاب کلاس خصوصی طراحی لباس

دنیای طراحی لباس و مد بسیار جذاب و پرددرآمد و در عین حال بی رحم است. رقابت در صنعت طراحی مد و پوشاک بسیار بالاست و موفقیت در چنین فضایی، تلاش بسیار زیادی را می طلبد. برای آنکه پایه های حرفه ی خود در صنعت مد و طراحی لباس را محکم کنید، باید به شکلی اصولی و مناسب آموزش ببینید. انتخاب یک روش آکادمیک و شرکت یک کلاس طراحی لباس معتبر و استاندارد می تواند قدم اول باشد، و برای ادامه ی راه به شما اطلاعات بسیار مفیدی می دهد. ممکن است استعداد شما در زمینه های مختلف، یکسان نباشد. ممکن است شما در بخش هایی به سرعت پیشرفت کنید اما در سایر بخش ها احتیاج به تمرین و راهنمایی بیشتری داشته باشید. یکی از راه حل های به نسبت گران اما موثر، کلاس خصوصی طراحی لباس است. در صورتی که یک مربی حاذق و کارآمد را برای کلاس خصوصی طراحی لباس خود انتخاب کنید، می توانید با شناسایی نقاط ضعف و قوت خود و بصورت سفارشی سریع تر و حتی اصولی تر پیشرفت کنید،یعنی آهنگ حرکت کلاس از پیشرفت درس و تمرین های ارائه شده فقط برای شخص شما طراحی می شود که راندمان یادگیری را بسیار افزایش می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت کلاس خصوصی طراحی لباس، بهره مندی حداکثری از زمان است. در کلاس های خصوصی طراحی لباس معمولا مربی با توجه به میزان سرعت شما در یادگیری و نقاط ضعف و قوت شما، سرعت تدریس را تنظیم می کند. این امر سبب می شود تا با سرعت بیشتری از مواردی که در آن ها تبحر دارید عبور کنید و زمان بیشتری را برای یادگیری متد و تکنیک های جدید صرف کنید. این در حالی است که در کلاس های عمومی طراحی مد و لباس ، معمولا برای آموزش سرعت تمامی هنرجویان حاضر در کلاس مد نظر قرار می گیرد و همچنین کوتاه بودن طول کل دوره در کلاس خصوصی طراحی لباس نسبت به کلاسهای عمومی نیز یک امتیاز ویژه دیگر می باشد.

آموزش با توجه به سرعت یادگیری شما

 

با شرکت در کلاس خصوصی طراحی لباس، شما همچنین می توانید زودتر از زمان معمول، تخصص خود را انتخاب کنید و در آن زمینه دانش و تجربه کسب کنید چون مشاغل مرتبط به رشته طراحی لباس لباس بسیار متعدد هستند و شما برای ورود به دنیای پردرآمد طراحی لباس انتخاب های بسیاری زیادی دارید.

مشاغل طراحی لباس
 • طراح لباس مشاغل
 • طراحی مانتو
 • طراحی لباس مجلسی
 • برگزار کننده ایونت طراحی لباس
 • طراحی لباس
 • طراح لباس عروس
 • طراح لباس کودکان
 • طراح کت و شلوار
 • تصویرساز مد
 • طراح لباس ورزشی
 • طراحی کفش
 • فشن بلاگر
 • استایلیست مد
 • بازاریابی و تجارت مد
 • تاسیس مزون لباس
 • تبلیغات مد و فشن
 • نویسنده مد و فشن
 • عکاس
 • مد و فشن و لباس
 • الگوساز و برشکار
همچنین انتخاب اساتیدی که در علاقه و زمینه آینده شما تبحر و سابقه دارد نیز می تواند به افزایش توانمندی شما به عنوان یک طراح لباس با تخصص های مشخص، بیافزاید که این مورد نیز فقط در یک کلاس خصوصی طراحی لباس امکان پذیر است.

پس از اتمام یک دوره کلاس خصوصی طراحی لباس…

معمولا سرفصل های آموزشی در کلاس خصوصی طراحی لباس، با کلاس های عمومی تفاوت چندانی ندارد. با این حال، اساتید با توجه به علاقه، تجربه و هدف هنرجویان ممکن است بر روی موضوعات خاصی تاکید بیشتری داشته باشند. در طول یک کلاس خصوصی طراحی لباس، شما باید تکنیک های جدید را بررسی کنید و با الهام و به کار گیری آن ها بتوانید شاهد پیشرفت و ارتقای طرح های خود شوید. پس از اتمام یک دوره کلاس خصوصی طراحی لباس، شما باید در مهارت هایی که ضعف داشته اید، پیشرفت کرده باشید، چرا که معمولا در چنین کلاس هایی امکان بحث و گفتگو بر روی طرح ها با فراغ بال بیشتری فراهم است.

طرح های خود را با توجه به استاندارد های روز دنیا گسترش دهید!

 

یک کلاس طراحی لباس، چه به صورت خصوصی و چه به صورت عمومی، باید بتوانند در کنار آموزش تکنیک ها و المان های لازم برای طراحی لباس، به شما کمک کنند تا خط فکری و استایل طراحی خود را پیدا کنید و آن را با توجه به استانداردهای روز دنیا و تکنیک های کاربردی و محبوب، بال و پر داده و گسترش دهید.

تنها در چنین شرایطی است که می توان کلاس طراحی لباس را یک انتخاب موفقیت آمیز و کاملا مثبت برای آینده ی شغلی شما دانست.

بنابراین به نیاز های خود و علایقتان توجه کنید، زمان و منابع مالی را در نظر گرفته و بهترین تصمیم را بگیرید. با امیدواری فراوان برای رسیدن به آرزوهای خود تلاش کنید، چرا که هیچ اتفاق بزرگی بدون تلاش ممکن نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *