مقالات

پکیج آموزش خیاطی، طراحی دوخت

طراحی دوخت
5/5 - (2 امتیاز)

پکیج آموزش خیاطی، یکی از مهمترین قسمت های پکیج های طراحی دوخت

پکیج طراحی دوخت و همچنین آموزش دیدن در این دوره وپکیج طراحی دوخت پکیج می تواند آموزش های لازم برای داشتن آینده ای روشن را در این زمینه و این شغل به شما هدیه کند. به همین دلیل امروزه افراد، علاقه مند به یافتن بهترین پکیج آموزش خیاطی هستند تا با آموزش در این زمینه بتوانند خود را برای محیط کار آماده کنند. اگر قصد دارید در این دوره ثبت نام کنید و آموزش های لازم را دریافت کنید، ابتدا باید بهترین موسسه که در انتها مدرک معتبری را ارائه می دهد، بیابید. در این متن همه آنچه که شما نیاز دارید تا درباره پکیج طراحی دوخت بدانید را عنوان خواهیم نمود. همچنین در خصوص ویژگی های بهترین پکیج های موجود صحبت خواهیم نمود. با این تفاسیر می توانید از میان پکیج های متنوع ارائه شده در آموزشگاه های مختلف، بهترین پکیج را انتخاب نمایید.

پکیج طراحی دوخت

به کلیه آموزش های ارائه شده در یک کلاس و دوره آموزشی که شما به آنها نیاز دارید تا در زمینه طراحی لباس و طراحی دوخت، توانایی خود را شکوفا کنید، پکیج طراحی دوخت گفته می شود. سرفصل های ارائه شده در این نمونه پکیج ها بستگی به نوع آموزشگاه ارائه دهنده و اساتید آن خواهد داشت. در حالت کلی پکیج های طراحی دوخت شما را با نحوه دوخت صحیح لباس، بهترین روش ها و آسان ترین ترفند ها برای دوخت لباس و … آشنا خواهند نمود. این موضوع بدین معنی و مفهوم نیست که شما به آموزش های طراحی لباس نیازی ندارید و تنها باید بر روی طراحی دوخت تمرکز نمایید. هرچه شما اطلاعات خود را در زمینه طراحی لباس و طراحی دوخت افزایش دهید در این زمینه شغلی موفق تر و توانا تر خواهید بود.

در پکیج طراحی دوخت چه سرفصل هایی آموزش داده می شود؟

پکیج طراحی دوخت در آموزشگاه های مختلف متفاوت خواهند بود. در این حالت باید عنوان کنیم که سر فصل بسیاری از این آموزشگاه ها با یکدیگر یکسان و به قرار زیر می باشد:

 1. نحوه کارکرد صحیح با چرخ خیاطی
 2. شناخت پارچه های مختلف و ویژگی های آن ها
 3. شناخت و نحوه کشیدن الگو صحیح به روش های مختلف
 4. طراحی اندام و فیگوراتیو
 5. شناخت انواع آستین، یقه، دامن، شلوار و …
 6. شناخت تفاوت های میان اندام بانوان و آقایان، کودکان و بزرگسالان
 7. نحوه صحیح رفع ایراد ایجاد شده در دوخت
 8. بهترین روش های موجود برای دوخت آسان و تمیز لباس ها

با در نظر داشتن این موارد می توانید درک کنید که بعد از گذراندن دوره و پکیج طراحی دوخت و همچنین پکیج آموزش خیاطی می توانید یک خیاط ماهر باشید. تنها کافی است کلیه آموزش های دریافت شده را بار ها و بارها تمرین کنید.

پکیج آموزش خیاطی، یکی از مهمترین قسمت های پکیج های طراحی دوخت

پکیج خیاطی را می توانیم به عنوان یکی از سر فصل ه

پکیج آموزش طراحی لباس

پکیج آموزش طراحی لباس

ای مهم پکیج طراحی دوخت معرفی کنیم. طراحی دوخت با طراحی لباس دارای تفاوتی اصولی می باشند. در طراحی دوخت فرد طراح باید نحوه صحیح دوخت را بلد باشد و بیشتر عملکرد این نمونه افراد بر روی دوخت لباس به شکلی زیبا و صحیح می باشد. این موضوع در حالی است که طراح لباس بیشتر بر روی طراحی لباس در نرم افزار ها و کاغذ تمرکز می کند. به همین دلیل آموزش های لازم در زمینه نوع دوخت صحیح و ایراد گیری از پارچه در حین دوخت و … یکی از مهمترین قسمت های آموزشی پکیج طراحی دوخت می باشد.  شما نیز باید در پکیج آموزش خیاطی به نکات ظریف و مهمی که اساتید آن ها را عنوان می کنند، دقت نمایید. در این حالت می توانید لباس های طراحی شده را به زیباترین شکل ممکن خلق کنید.
بهترین پکیج های طراحی دوخت ارائه شده در دنیا دارای چه ویژگی‌هایی هستند؟

برای آنکه بتوانید به عنوان خیاطی عالی در زمینه دوخت لباس های متنوع و در دنیای مد بدرخشید، بهتر است بدانید باید پکیج طراحی دوخت عالی را برای آموزش انتخاب کنید. انتخاب بهترین پکیج مستلزم آن است که بدانید بهترین پکیج ها چه ویژگی هایی دارند. از مهمترین آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • باید دارای مدرسین برتری در این زمینه باشد.
 • کلاس مد نظر باید دارای ساعات تعیین شده برای تدریس، رفع اشکال، دوخت در محل آموزش و زیر نظر مدرس و … باشد.
 • مدرسین باید از رفرنس های اصلی برای تدریس استفاده کنند.
 • در انتها باید مدرک معتبری را به هنرجویان ارائه نماید.
 • متد های جدید و روش های جدید روز دنیا را برای دوخت به هنرجویان آموزش دهد.

بهترین پکیج طراحی دوخت و ویژگی های آن چیست؟با در نظر داشتن این نکات و نکات دیگری که ممکن است برای شما مهم باشد، می‌توانید بهترین آموزشگاه ارائه دهنده پکیج طراحی دوخت را بیابید و در آن دوره ثبت نام کنید.

بهترین پکیج طراحی دوخت و ویژگی های آن چیست؟

در زمان ثبت نام به مدرک توجه کنید

زمانی که قصد دارید برای ثبت نام پکیج طراحی دوخت اقدام کنید، بهتر است به نوع مدرک ارائه شده توسط آموزشگاه دقت نمایید. اگر بعد ها قصد زدن مزون، مهاجرت به خارج از ایران برای کار و یا تحصیل و … را داشته باشد، این مدارک به شما کمک خواهند کرد. بهترین مدرک فعلی موجود در ایران در زمینه طراحی لباس و طراحی دوخت، مدرک فنی و حرفه ای می باشد. در این حالت می توانید به آسانی از این نمونه مدارک برای تاسیس مزون و یا مهاجرت استفاده نمایید.

کلام نهایی و نتیجه گیری

با توجه به مواردی که در خصوص پکیج طراحی دوخت و پکیج آموزش خیاطی عنوان نمودیم، می توانید بعد از تحقیق های لازم برای ثبت نام اقدام کنید. تنها در این زمینه بهتر است ابتدا استعداد های خود را بشناسید و سپس برای ثبت نام اقدام کنید. در صورت داشتن استعداد در این زمینه قطعا می توانید به پله های موفقیت در زمینه طراحی دوخت در دنیای مد و فشن دست یابید. آموزشگاه خیاطی پیشکسوتان در میدان تجریش ارائه کننده دوره های آموزش کلاس خیاطی با ارائه مدرک بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای با پیشرفته ترین تجهیزات و مسلط ترین اساتید طراحی دوخت و خیاطی در ایران .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *